• EV & YAŞAM
  • KOZMETİK & KİŞİSEL BAKIM
  • OKULA MERHABA
  • DEKORASYON
  • LAMBADER
  • ELEKTRİK MALZEMELERİ
KAPAT
STOK KODU : 864735094
Loft Exclusive Men Series Gift Set Parabensiz Dökülme Karşıtı Şampuan+ Saç Sakal Serum+ Saç Sakal Besleyici Wax
Loft Exclusive Men Series Gift Set Parabensiz Dökülme Karşıtı Şampuan+ Saç Sakal Serum+ Saç Sakal Besleyici Wax
1
2
3
4
5
Ürünü oyla
143,00 TL
SEPETE EKLE
Karşılaştır

Working Wax Hair & Beard

Serbest şekillendirme veya fön-ısı uygulamaları ile şekillendirme için geliştirilmiştir. Saç ve sakalın hafif nemlendirilmesiyle tekrar şekillendirme aktif olur terleme yada yüksek nem anında ilave olarak jelleşip saç ve sakalın volümünü artırır ve şeklinin korunmasına ilave destek olur. Wax’lar genellikle saç yıpranmasına sebep olmasına rağmen Working Wax, aynı zamanda özel formüşasyonu sayesinde saç ve sakalların daha hızlı uzamasını teşvik edici özelliktedir ve bu sayede dökülme karşıtı özelliktedir.

2 in 1 Shampoo Hair & Bread

SLS - SLES – PARABEN ve COCOMIDE DEA İÇERMEZ. 


- Çok hassas formülü sayesinde saç ve sakal derisini tahriş etmez. 
- İçeriğindeki Trichogen VEG LS 8960 ve Marine Glycogen aktifi sayesinde 21 günlük düzenli kullanımdan sonra gözle görülür dökülme azalması ve kıl köklerinde güçlenme sağlar. 
- Saç ve sakal kullanımı için geliştirilimiştir. düzenli kullanımı ile, daha hızlı uzamayı ve kaliteli bir görüntüyü teşvik eder. 

KULLANIM ÖNERİSİ :  Üründen maksimum verimi alabilmek için, duş esnasında saç diplerinize masaj ile uygulayınız. Yaklaşık 3-4 dakika bekledikten sonra durulayınız. Daha hızlı geri dönüşler için, duş sonrası 2 in 1 Hair&Beard Serum ile saç diplerine friksiyon yaparak durulamadan bırakınız. Gün boyu hem parlaklık ve şekil verirken, hem de içten içe aktifler çalışmaya devam edecektir.

 

Yeni saçlar, yeni sakallar. Çok daha güçlü, çok daha etkileyici! 

Saç ve sakalın daha hızlı uzamasını teşvik edici özelliktedir. Saç ve sakal derisi masajı için mikroemulsiyon (yağ ve suyun şeffaf olarak mikro boyutta karışması ) yapıda formüle edilmiştir. Bu sayede içeriğindeki dökülme karşıtı aktiflerin saç ve sakal derisine penetrasyonu artmış olur. Masaj ile aktifin çalışma süresi olan minimum 21 gün aralıksız kullanımı tavsiye edilir. Kullanım süresince hem daha parlak hem daha şekilli bir görünüme kavuşturur. Geceden uygulayarak durulamadan kullanımı tavsiye edilir.

 
VİA ELEKTRİK ELEKTRONİK KOZMETİK SAN VE TİC LTD ŞTİ
+90 555 888 22 82
HEMEN ARA
0.010322093963623 ms